serwis klimatyzacji

Home / serwis klimatyzacji

serwis klimatyzacji

serwis klimatyzacji Warszawa

Czy zauważyłeś ze Twój Klimatyzator nie włącza się? Nie  chłodzi, wydaje ci się że nie działa prawidłowo? przeglądy klimatyzacji Warszawa

Najlepiej będzie jak nasz serwis  zdiagnozuje Twój klimatyzator. Pomożemy ci przywrócić zadowolenie z klimatyzacji
Konserwacja klimatyzacji

Jedną z głównych przyczyn niepoprawnej pracy klimatyzacji, jest brak właściwej konserwacji przed sezonem. Związane jest to często z ich zabrudzeniem. Ekstremalne temperatury jakie panują w Polsce w ciągu wiosny i lata mogą doprowadzić do awarii klimatyzatorów czy pomp ciepła.  Konieczności ich naprawy podczas upałów jest dużym wyzwaniem, ciężko umówić się wtedy na przyjazd serwisu klimatyzacji.
Zadbaj o swoją klimatyzację, zrób przegląd klimatyzatorów przed sezonem!

Dlaczego regularne wykonywanie przeglądów  klimatyzacji jest istotne?

Czyszczenie i dezynfekcja klimatyzacji poprawia jakość powietrza odczuwaną przez osoby znajdujące się w pomieszczeniach likwiduje osiadły w klimatyzatorze pył, kurz i bakterie, które mogą być przyczyną chorób i infekcji dróg oddechowy, oraz  ogranicza ryzyko awarii i konieczności wzywania serwisu podczas szczytu sezonu.
Regularne przeprowadzanie przeglądów klimatyzatorów wpływa pozytywnie na zmniejszanie zużycia energii przez brudną klimatyzację.

Jeśli szukasz solidnej  firmy która wykona przegląd twoich klimatyzatorów, naprawić twój klimatyzator , firma NOBILAR  może przyjechać do ciebie i wykonać serwis  Twojego klimatyzatora.
Mamy ponad kilkunastoletnie doświadczenie w usuwaniu awarii, ciągle pogłębiamy wiedzę na szkoleniach serwisowych.

Zamiast tracić czas i pieniądze wezwij Profesjonalny Serwis  klimatyzacji, gdy potrzebne jest czyszczenie i dezynfekcja klimatyzacji, lub specyficzne naprawy jak wyciek czynnika chłodniczego z instalacji klimatyzacji, naprawa lub wymiana sprężarki, wymiana sterownika, wentylatora , wymiana pompki skroplin i wiele innych.

Do czego prowadzi brak serwisu, można zobaczyć na zdjęciach:

 

Prowadzimy przeglądy i naprawy serwisowe urządzeń renomowanych producentów takich jak:  Daikin, LG, Samsung, MDV, GREE

Przeglądy klimatyzacji Warszawa  tel 505 697 600